Zdjęcie: materiały prasowe

Magdalena Majcher, autorka ponad 30 książek, z których wiele zyskało status bestsellera, 3 kwietnia w Rzeszowie spotka ze swoimi czytelnikami. 

Spotkanie pod hasłem „Żony mundurowych w rękach doktórki od familoków” odbędzie się w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie przy ulicy Sokoła 13. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp wolny.

34-letnia Magdalena Majcher jest autorką poczytnych powieści z rozbudowanym tłem społecznym. Zadebiutowała w 2016 roku. Dotychczas wydała ponad 30 książek, z których wiele zyskało status bestsellera.

W swoich powieściach Majcher łączy historie kryminalne z wątkami obyczajowymi. Poświęca dużo uwagi współczesnym problemom takim jak przemoc domowa i seksualna, choroby oraz zaburzenia psychiczne, wykluczenia, prześladowania, hejt i inne.

Do jej najbardziej znanych tytułów zaliczają się przede wszystkim oparte na prawdziwych historiach powieści z gatunku true crime: „Mocna więź” czy „Małe zbrodnie” (W.A.B. 2022, Nagroda Best Audio Empik Go, nominacja do Bestsellerów Empiku).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Jestem człowiekiem drogi – mówi o sobie Magdalena Majcher.

Podróżowanie, obok literatury, jest jej drugą pasją i sposobem na życie. Jest zakochana we wszystkim, co hiszpańskie: języku, kulturze, zabytkach, krajobrazach, pogodzie, literaturze, serialach i piłkarskiej reprezentacji. Majcher mieszka w Katowicach.

Spotkanie z Magdaleną Majcher w Rzeszowie jest możliwe dzięki wsparciu finansowemu Instytutu Książki, dotowanemu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz samorządu województwa podkarpackiego.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama