Mimo, iż pandemia znacząco zmieniła rynek, w dalszym ciągu lokowanie swoich oszczędności w nieruchomości to najlepszy pomysł. Przełom roku to czas rozliczeń. Rosnąca inflacja wpływa na wzrost cen mieszkań, dlatego to ostatni moment na zakup nieruchomości w atrakcyjnej cenie. 

Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego, sektor budownictwa zdążył się zregenerować po chwilowym załamaniu, jakie miało miejsce podczas wybuchu pierwszej fali epidemii SARS – CoV – 2. Inwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to od zawsze jedno z najlepszych rozwiązań. Tak jest również i tym razem, kiedy mamy do czynienia z chwilowym kryzysem. Nie da się ukryć, że pandemia zmieniła nieco rynek nieruchomości, jednak tendencje do lokowania kapitału w mieszkania wzrosły. Jak informuje BS Deweloper, nie spadła ilość zainteresowanych klientów, wręcz przeciwnie – jest ich więcej, zwłaszcza tych z zamiarem inwestycyjnym.

„Lepiej trzymać w murach niż w skarpecie”

Popularne przysłowie świetnie sprawdza się również w obecnych czasach. Wzrost zainteresowania nieruchomościami, można zaobserwować wśród przedsiębiorców kupujących mieszkania pod wynajem. Potwierdza to fakt, iż wzrasta liczba osób przybywających do większych miast. Lokatorzy chcą zapoznać się z nowym miejscem, by decyzje o zakupie własnego mieszkania, podjąć bardziej świadomie.

Lokalizacja ma znaczenie

Miejsce inwestycji to jedno z kluczowych cech, które jest analizowane przy przeglądaniu ofert. Jak dowiadujemy się w salonie sprzedaży BS Deweloper, dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie inwestycja Dworskie Ogrody 60. Nie ma się co dziwić, osiedle jest świetnie skomunikowanie z centrum miasta ul. Krakowską. Daje to szybki dostęp do wspomnianego centrum, z równoczesną spokojną, zieloną okolicą. Gdy dołożymy do tego pełną infrastrukturę osiedla, oferta robi się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Stabilne ceny mieszkań 

Jak podają eksperci z dziedziny nieruchomości, ceny mieszkań osiągnęły mocną stabilizację jesienią bieżącego roku. Nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. W nowym 2021 roku możemy spodziewać się lekkich, kilkuprocentowych korekt zwiększenia cen, głównie na rynku pierwotnym. Przy tak dużym zainteresowaniu sprzedażą nowych mieszkań oraz brakiem mocnych alternatyw inwestycyjnych, nie ma szans na spektakularne spadki. Warto tutaj zapoznać się z ofertą BS Deweloper.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

 

 

Inwestycja Dworskie Ogrody 60 to nie tylko wspaniała lokalizacja, ale i piękna architektura wnętrz, która sprawia że miejsce nabiera hotelowego luksusu, a wszystko zaprojektowane z myślą o przyszłych lokatorach. Duże przestronne lobby, dwie niezależne windy, miejsca postojowe w dwupoziomowej hali garażowej, to komfort i poczucie bezpieczeństwa – zwłaszcza w obecnych czasach.

Zapraszamy do Salonu Sprzedaży: 

ul. płk Lisa Kuli 19 w Rzeszowie w godzinach: 09:00 – 17:00

lub pod numerem  telefonu 17 307 0 308

i na adres e-mail: sprzedaz@bsdeweloper.pl

Reklama