Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie zaprasza kobiety na bezpłatne badania mammograficzne i spirometryczne.

Badania odbędą się 6 marca. ZOZ nr 2 w Rzeszowie organizuje Dzień Kobiet pod hasłem: „Kobieta na PLUS”. W ramach akcji każda kobieta będzie mogła skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji. Badania będą trwały od godziny 7:30 do 15:00.

W tym dniu wszystkie kobiety będą mogły wykonać bezpłatne badania: mammograficzne (w ramach umowy z NFZ), spirometryczne, poziomu cukru we krwi i pomiar ciśnienia oraz badanie OCT – bezinwazyjne komputerowe badanie wzroku. Te ostatnie będzie można wykonać od 6 marca do 21 marca na podstawie zaproszeń wydawanych 6 marca. Wcześniej trzeba się zarejestrować. Można dzwonić na numery: (17) 861 36 00, 861 36 01.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dodatkowo w dniu akcji „Kobieta na PLUS” każda z pań będzie mogła również skorzystać z elektronicznej wagi Tanita, która dokonuje pomiaru masy mięśniowej, tłuszczowej i stopnia otyłości. Oprócz powyższych badań, każda z kobiet będzie mogła skorzystać z bezpłatnych warsztatów samobadania piersi oraz darmowych konsultacji trenerów osobistych na temat zdrowego trybu życia.

Badania odbywać się będą w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostycznym przy ul. Fredry 9.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama