Zdjęcie: Pixabay

Jakie dobrać kolory w wystroju wnętrz? Tego dowiecie się podczas bezpłatnych konsultacji z designerem, które w piątek (15 czerwca) odbędą się w Rzeszowie. 

Darmowe konsultacje organizuje firma Tikkurila. Spotkanie odbędzie się w studiu koloru Tikkurila Multifarb przy ul. Handlowej 4 od godz. 10:00 do 17:00.

W codziennym zabieganiu nieraz nie mamy czasu na szukanie wnętrzarskich inspiracji, choć z wielką chęcią zmienilibyśmy wystrój wnętrza. Zdarza się też, że już pewne pomysły kiełkują nam w głowie, ale nie do końca jesteśmy przekonani, czy nasze kolorystyczne wybory sprawdzą się w konkretnej przestrzeni – mówi Małgorzata Skąpska, kierownik komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska. 

Dlatego, tuż przed latem, kiedy remonty wykonywane są najchętniej, Tikurilla organizuje dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne spotkanie z designerem, który doradzi, jaki odcień farby wybrać. – Szczególnie, że jak się czasem okazuje, wcale nie potrzeba gruntownych metamorfoz, a wystarczy nowy kolor ścian, by stworzyć piękne wnętrze – twierdzi Skąpska. 

W studiu Multifarb na klientów czekać będzie szereg inspiracji kolorystycznych ułatwiających wybór odpowiedniego odcienia. Barwy prezentowane będą na dużych próbkach, dodatkowo można będzie je obejrzeć w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym.

Na miejscu będzie można również skorzystać z usługi Tikkurila Color Service, która umożliwia dobranie koloru farby do dowolnego przedmiotu, jak dywan, poduszki czy zasłony.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama