Wojewódzka i Miejska Biblioteka w Rzeszowie ponownie uruchomiła dla swoich czytelników bezpłatny dostęp do pakietu 7. kursów online (językowych i specjalistycznych).

Uruchomienie kursów e-learningowych to efekt dużego zainteresowania czytelników. Ze wszystkich kursów internetowych można korzystać do końca lutego 2017 r.

Można skorzystać z następujących kursów językowych i specjalistycznych online:

– angielski poziom A1-B2 (podstawowy – średniozaawansowany na poziomie drugim),

– angielski dla dzieci w wieku 6-12

– niemiecki poziom A1-B1 (podstawowy- średniozaawansowany na poziomie pierwszym)

– hiszpański poziom A1-B1 (podstawowy- średniozaawansowany na poziomie pierwszym)

– włoski poziom A1 (podstawowy)

– czytaj123 – kurs szybkiego czytania, poprawiający tempo czytania i rozumienie tekstu

– pamiętaj123 – kurs poprawiający efektywność pamięci, wspomagający koncentrację, uczący szybkiego notowania i zapamiętywania.

Wszystkie kursy e-learningowe zostały opracowane przez firmę Funmedia.

Czytelnicy WiMBP w Rzeszowie mogą, po otrzymaniu hasła do logowania, korzystać z kursów bezpłatnie, za pośrednictwem komputerów domowych i urządzeń mobilnych.

Uczestnik kursów otrzymuje dostęp do gier i ćwiczeń, fotolekcji, piosenek, filmów, systemów powtórek, animacji 3D. Kursy językowe wykorzystują native speakerów.

WiMBP zachęca do korzystania z kursów e-learningowych. Ilość kodów dostępu do kursów online jest ograniczona. Kursy dostępne są bez instalacji, po otwarciu przeglądarki internetowej, z każdego komputera, tabletu i smartfona z dostępem do sieci.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama