Zdjęcie: Freepik

Korzystanie z usług Google, tworzenie własnego bloga oraz strony internetowej – tego nauczą się uczestnicy bezpłatnych warsztatów dziennikarskich, organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury. 

Do udziału w warsztatach z zakresu dziennikarstwa online oraz bezpieczeństwa w sieci RDK oraz Fundacja VCC z Lublina zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat. W ramach warsztatów online (Microsoft Teams) będzie się 15 spotkań po dwie godziny lekcyjne.

Termin i godzina zajęć zostanie ustalona po utworzeniu się grupy. Liczba miejsc jest ograniczona – 8 osób. W programie m.in. korzystanie z usług Google, tworzenie własnego bloga oraz strony internetowej, obsługa programów graficznych, bezpieczeństwo i prawa autorskie, ochrona komputera i innych urządzeń przed złośliwym oprogramowaniem.

Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie dokumentacji dostępnej na www.rdk.rzeszow.pl i dostarczenie jej do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina (po wcześniejszej informacji telefonicznej o wizycie) do 7 kwietnia w godzinach 11:00-17:00. – O zakwalifikowaniu do projektu uczestnik zostanie poinformowany telefonicznie – wyjaśnia Daniel Czarnota z RDK.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szczegóły poznacie dzwoniąc pod numer: 510 355 747.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama