Do 20 lutego trwają zapisy na bezpłatne warsztaty praktyczne z podstawowej pielęgnacji osoby przewlekle chorej i niesamodzielnej. Warsztaty odbędą się 26 lutego w Rzeszowie.

Do udziału w warsztatach zaprasza Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie we współpracy z Fundacją „Razem Zmieniamy Świat”.

– W szczególności zapraszamy członków rodzin mieszkających wspólnie z osobami przewlekle chorymi lub unieruchomionymi w łóżku – zachęca Łukasz Przyszły, specjalista ds. marketingu ZOZ nr 2 w Rzeszowie.

Tematyka warsztatów obejmuje: pielęgnację osoby przewlekle chorej, toaleta całego ciała, technikę zakładania wyrobów chłonnych (pielucho majtek), dobór wyrobów chłonnych, profilaktykę odleżyn, bezpieczne przenoszenie chorego.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Warsztaty odbędą się 26 lutego w godz. 11:30-14:30 oraz w godz. 15:00-18:00 w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostyczne ZOZ nr 2 w Rzeszowie przy ul. Fredry 9 w sali konferencyjnej nr 315 na III piętrze.

Lista miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy do 20 lutego. Zapisy na warsztaty pod numerem tel.: (17) 850 90 64 lub drogą elektroniczną: warsztaty.zoz2@gmail.com

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama