Zdjęcie: materiały Estrady Rzeszowskiej
Reklama

Od czwartku (13 stycznia) w siedzibie Estrady Rzeszowskiej można już odbierać bezpłatne zaproszenia na uroczystość 668. lokacji miasta Rzeszowa.

668. urodziny Rzeszowa będą obchodzone 19 stycznia w Filharmonii Podkarpackiej. W trakcie uroczystości tytuł Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa odbierze były prezydent miasta Tadeusz Ferenc. W programie także pokaz akrobatyki sportowej i powietrznej w wykonaniu zawodników Klubu Akrobatyki Stal Rzeszów. Muzyczną atrakcją urodzin będzie koncert Waldemara Malickiego „Naga prawda o klasyce”. 

Bezpłatne zaproszenia na 668. urodziny Rzeszowa można odbierać od czwartku w siedzibie Estrady Rzeszowskiej (ulica Jagiellońska 24). Kolejną pulę zaproszeń będzie można pobierać od 14 stycznia (piątek), od godz. 12:00, ze strony internetowej Estrady Rzeszowskiej w zakładce „bilety”. – Jedna osoba może otrzymać/pobrać zaproszenie maksymalnie dla dwóch osób – poinformowała Estrada Rzeszowska. 

Dostępne będą również zaproszenia na salę kameralną Filharmonii Podkarpackiej, gdzie będzie można oglądać transmisję wydarzenia bezpośrednio z sali głównej. Zasady pobierania zaproszeń do sali kameralnej są takie same jak w przypadku zaproszeń do sali głównej. Do wszystkich zaproszeń dołączone będzie oświadczenie zdrowotne. Trzeba będzie je wypełnić i zabrać ze sobą razem z zaproszeniem na 668. urodziny Rzeszowa. 

Impreza rozpocznie się o godz. 18:00. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama