Reklama

„Rozejrzyj się. Rozwiązania są tak blisko”- pod tym hasłem 1 września ruszyła akcja billboardowa, będąca częścią kampanii „Zostań tutaj – Twórz Podkarpacie”. Promuje region, jako miejsce atrakcyjne dla młodych kobiet szukających pracy.

[Not a valid template]

 

Billboardy pojawiły się 1 września w województwie podkarpackim. – Atrakcyjna kolorystyka oraz lekko humorystyczny wydźwięk na pewno przyciągną wzrok niejednej mieszkanki Podkarpacia – to właśnie do nich skierowane są działania promocyjne – wyjaśnia Anna Ciążyńska z agencji reklamowej Formind.

Billboardy mają zainteresować kobiety projektem, dzięki któremu poznają zalety pozostania na Podkarpaciu i nowe ścieżki rozwoju zawodowego. Billboardy pojawią się w pięciu dużych miastach w województwie: Rzeszowie, Jarosławiu, Jaśle, Tarnobrzegu i Krośnie.

Kampania billboardowa jest częścią kampanii wizerunkowej „Zostań tutaj – Twórz Podkarpacie”. Jest skierowana do mieszkanek Podkarpacia, szczególnie tych, które nie mają pracy. Kampania ma zachęcać kobiety do pozostania w województwie i szukania nowych, kreatywnych rozwiązań.

Organizatorzy chcą pokazać, że kobiety mają szansę na rozwój i samorealizację w miejscu zamieszkania, dzięki czemu nie muszą wyprowadzać się w inne rejony kraju lub za granicę. Kampania zapobiega niekorzystnym zmianom demograficznym oraz promuje Podkarpacie, jako region z perspektywami dla młodych kobiet.

Kampania wizerunkowa „Zostań tutaj – Twórz Podkarpacie” jest częścią międzynarodowego projektu „WOMEN – Realizowanie ponadnarodowej strategii celem przeciwdziałania odpływowi dobrze wykształconych młodych kobiet”. Wszelkie informacje i harmonogram planowanych akcji dostępny są na stronie: www.zostantutaj.eu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.