Reklama

„Przyciągnij sukces – stwórz swój biznes z pasją” – pod takim hasłem odbędzie się w najbliższy czwartek (12 marca) w Świlczy k. Rzeszowa tegoroczna edycja Przedsiębiorczej Kobiety. Wydarzeniu patronuje Rzeszów News.

Przedsiębiorcza Kobieta to projekt, który realizuje Studenckie Forum Business Centre Club. Jest stworzony specjalnie dla kobiet. Odbiega od typowych szkoleń i warsztatów. Kobiety podczas takiego spotkania nawiązują nowe kontakty, wymieniają się doświadczeniami z osobami, które już osiągnęły sukces w biznesie.

Ubiegłorocznej edycji Przedsiębiorczej Kobiety towarzyszyło hasło „Biznes na szpilkach – bądź pewna w biznesie”. Uczestniczki wzięły udział w warsztacie dotyczącym pewności siebie w biznesie, który został przeprowadzony przez trenera biznesu dr. Tomasza Hermaniuka. Gościem inspiracyjnym była Kinga Dudzińska, naczelna dyrektor sprzedaży Mary Kay Cosmetics.

Tegoroczna edycja Przedsiębiorczej Kobiety odbędzie się w czwartek (12 marca) w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy. Hasło spotkania to „Przyciągnij sukces – stwórz swój biznes z pasją”. Gościem specjalnym pierwszej w tym roku edycji PK będzie Danuta Terpiłowska, life coach, twórczyni Terapii Sercem, autorka książek, dziennikarka, ambasadorka magazynu BussinesWoman&Life.

Wśród prelegentów zobaczymy również Sandrę i Roksanę Głowińskie, siostry, które prowadzą w Rzeszowie studio fotograficzne Liryka Atelier, laureatki Podkarpackich Nagród Mody 2015.

Atrakcją wieczoru będzie warsztat dotyczący pielęgnacji dłoni i paznokci prowadzony przez przedstawicielki Quick Nails Bar. Podczas wydarzenia uczestniczki wezmą również udział w losowaniu nagród. Na spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety przybędą także kobiety z Rzeszowskiej Loży BCC.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:30 w Hotelu Wellnes & Spa Nowy Dwór w Świlczy, który współorganizatorem projektu. Udział w Przedsiębiorczej Kobiecie jest płatny. Bilet studencki kosztuje 10 zł, normalny – 15 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają TUTAJ. Na spotkanie bez problemu można dojechać miejską linią autobusową – 22.

Bieżące informacje o wydarzeniu możecie śledzić także na profilu organizatorów na Facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: