Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Blisko 5000 to wartość nagród i upominków ufundowanych przez Centrum Handlowe Plaza Rzeszów w konkursie „Cat in the bag” z okazji Black Friday.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w piątek (26 listopada) zrobić zakupy w Plazie.

Nagrody w zabawie „Cat in the bag” będzie można zdobyć od godz. 12:00 do 20:00. Zadanie uczestników zabawy jest bardzo proste. Aby wziąć udział w poszukiwaniu kota w worku, należy zrobić zakupy w Plazie za minimum 200 zł (na maksimum dwóch paragonach) i zgłosić się do specjalnego punktu konkursowego w atrium Centrum.

Zadanie polegające na spostrzegawczości, umiejętnościach pamięciowych, a także refleksie będzie wykonywane bezpośrednio po zarejestrowaniu paragonu. Uczestnik „Cat in the bag” wybierze jedną z zawieszek umieszczonych w kubku konkursowym. Zawieszki będą oznaczone naklejkami z różnymi rysunkami.

– Na dokonanie wyboru będzie tylko 30 sekund. Raz podjętej decyzji nie będzie można zmienić – wyjaśnia Katarzyna Szewerniak-Pawlak z rzeszowskiej Plazy. 

W zależności od wybranej zawieszki uczestnik konkursu otrzyma nagrodę o wartości: 50 zł, 40 zł, 30 zł lub mniejszej niż 30 zł. Dodatkowo na klientów Plazy będą czekać vouchery na zakupy w Centrum o wartości od 30 do 100 zł. Łącznie na klientów czeka pula nagród o wartości ponad 5000 zł.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama