Zdjęcie: Materiały prasowe

Wystartowały trzecie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. Podkarpacie reprezentują w nich Karolina i Piotrek z podróżniczego bloga rudeiczarne.pl. 

W tegorocznej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów zmaga się ze sobą 16 autorów z 16 województw. W ramach zawodów podróżują oni po swoich regionach, aby opisać, sfilmować i sfotografować jego największe atrakcje.

Podkarpacie w tegorocznych mistrzostwach reprezentują Karolina Miller i Piotr Andruszko z bloga rudeiczarne.pl. Do swojej małej ojczyzny wrócili specjalnie po to ze słonecznej Malty. Z kamerą i aparatem odwiedzili m.in. opuszczone wioski w Bieszczadach, podkarpackie cerkwie, schrony w Stępinie i Strzyżowie oraz skansen w Bóbrce. 

Efekty podróży Karoliny i Piotra po Podkarpaciu znaleźć można na blogu rudeiczarne.pl, a także ich facebooku, instagramie i youtubie. Na ten ostatni trafił niedawno krótki film promujący nasz region. Można go zobaczyć poniżej. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Decydujący wpływ na wygraną naszych reprezentantów mają działania internautów. Im więcej kliknięć, odczytań i udostępnień zyskają wpisy Karoliny i Piotra na ich blogu i w social mediach, tym wyższe miejsce zajmą w konkursie.

Do 24 listopada na blogerów z Podkarpacia można też głosować – TUTAJ.

Oprac. (cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama