Zdjęcie: Youtube.com / Rzeszów News
Reklama

Rzeszowscy policjanci zatrzymali kolejnych trzech mężczyzn, podejrzewanych o udział we wtorkowej ustawce kiboli Stali Rzeszów i Resovii przed Millenium Hall.

Jak poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, w piątek w południe funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21, 25 i 32 lat.

– Trwają czynności z ich udziałem. Wszyscy usłyszą zarzuty udziału w bójce lub pobiciu. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności  – przekazuje nadkom. Adam Szeląg.

Po wtorkowej bójce pomiędzy kibolami Resovii i Stali Rzeszów zatrzymano już cztery osoby. W czwartek wpadł 20-letni mieszkaniec gminy Boguchwała. W piątek usłyszał zarzuty występku o charakterze chuligańskim udziału w bójce.

Tego samego dnia zatrzymano trzech kolejnych kiboli. O środkach zapobiegawczych wobec pseudokibiców zdecyduje Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. Policjanci cały czas identyfikują kolejnych uczestników wtorkowego starcia kiboli.

W bójce, do której doszło po godz. 20:00, brało udział około 50 stadionowych chuliganów. Starcie trwało ok. 3 minuty. Bezpośrednio po zdarzeniu kibole uciekli, gdy na miejscu pojawili się policjanci.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: