Zdjęcie: Mirosław Sosnowski / TVN
Reklama

SMS-y dla Krystiana i Kamila Kłeczków w sobotę będą na wagę złota. To właśnie wtedy bracia bliźniacy będą walczyć o dostanie się do finału programu „Mam Talent!” w TVN.

Krystian i Kamil Kłeczek, bracia bliźniacy, rzeszowscy policjanci, do półfinału programu „Mam Talent!” dostali się dzięki „Złotemu Przyciskowi”. Użył go zachwycony ich akrobatycznymi popisami Augustin Egurolla. Dzięki temu bracia dostali się do półfinału bez głosowania jurorów.

Teraz, aby zostać dalej w programie, bracia Kłeczkowie będą potrzebowali głosów publiczności. Na ich akrobatyczne popisy będzie można głosować w najbliższą sobotę (28 października) wysyłając wiadomość SMS na wskazany w programie numer. „Mam Talent!” rozpocznie się o godz. 20:00. 

Głosy publiczności są dla Krystiana i Kamila szczególnie ważne, ponieważ w 2010 roku, gdy bracia po raz pierwsi pojawili się w „Mam Talent”, to właśnie ich zabrakło w walce o finał.

Kamil i Krystian akrobatykę trenują od 7. roku życia. Przez pierwsze 4 lata bliźniacy zajmowali się akrobatyką na planszy. Później zmienili dyscyplinę na skoki na trampolinie, które trenują od 18 lat.

Bliźniacy są wielokrotnymi mistrzami Polski w skokach synchronicznych i indywidualnych, zdobywcami 5. miejsca podczas Pucharu Świata w Hiszpanii oraz uczestnikami Mistrzostw Europy.

W policji Kłeczkowie pracują od 2016 roku. Krystian trafił do niej w marcu, a Kamil trzy miesiące później – w czerwcu. Pierwszy z nich pełni służbę w Oddziale Prewencji Policji, drugi natomiast w komisariacie w Sokołowie Małopolskim. Obaj studiują na kierunku „bezpieczeństwo wewnętrzne” w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama