Zdjęcie: Pixabay

Prawie 5 tys. zł – to wartość biżuterii, którą można wygrać w konkursie „Brylantowe Walentynki” w rzeszowskiej Plazie.  

Wystarczy od środy do piątku (12-14 lutego) zrobić zakupy w dowolnym sklepie Plazy za minimum 100 zł. Paragon należy zarejestrować w specjalnym punkcie promocyjnym i wykonać zadanie konkursowe, które będzie polegało na znalezieniu jednego z trzech brylantów ukrytych wśród prawie 200 ozdobnych cyrkonii.

Uczestnik konkursu za jeden zgłoszony paragon może wskazać jeden kamień. Zwycięzców konkursu poznamy w piątek, 14 lutego, o godzinie 18:00.

W konkursie „Brylantowe Walentynki” do wygrania są trzy nagrody główne o wartości ponad 3500 zł oraz nagrody dodatkowe (warte ponad 800 zł). Każdy uczestnik konkursu za zarejestrowanie paragonu otrzyma nagrodę gwarantowaną, czyli romantyczną świeczkę w kształcie serca.

Klienci, którzy wykażą się największą spostrzegawczością i prawidłowo rozpoznają brylant pośród cyrkonii, otrzymają wyjątkowe złote zawieszki z brylantem i złotym łańcuszkiem ze sklepu Yes o wartości 1230 zł – to nagrody ufundowane przez Plazę.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dodatkowo do zdobycia są dwa srebrne naszyjniki BeLoved, pokrytego różowym złotem z diamentem o wartości 249 zł ufundowane przez salon Yes oraz dwa srebrne naszyjniki „Symbole Miłości” o wartości 179 zł przygotowane przez salon Verona.

W pierwszych dnia do zabawy będzie można się włączyć od 10:00 do 21:00. W piątek paragony można zarejestrować od 10:00 do 16:30. Punkt promocyjny będzie w atrium na parterze Plazy. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama