Zdjęcie: materiały prasowe

Rzeszowski oddział BSH, producenta sprzętu małego AGD, szuka pracowników na stanowiska produkcyjne. Pracę znajdzie około 50 osób. 

Fabryka BSH (dawny Zelmer), należąca do niemieckiego koncernu Bosch i Siemens, od 2013 roku znajduje się w Głogowie Małopolskim (dawnej Rogoźnicy). Produkuje kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia i odkurzacze marek Bosch i Siemens.

Rzeszowski oddział BSH tworzy kolejne miejsca pracy. Poszukuje około 50 pracowników produkcji, zarówno tych z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie.

– Poszukujemy kandydatów, którzy nie boją się nowych wyzwań. Pracownikom ułatwiamy zdobywanie nowych kompetencji i dajemy im szanse na awans w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku – mówi Ewelina Wnuk, specjalistka ds. personalnych w BSH.

Zatrudnione osoby, jak obiecuje firma, otrzymają również pakiet dodatków, m.in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe, rabaty ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, zniżki w sklepach, a także restauracji. 

– Pracownicy mają do dyspozycji stołówkę na terenie zakładu. Stawiamy też na dobrą atmosferę, zaufanie i otwartość – podkreśla Ewelina Wnuk.

Rekrutację do pracy w BSH prowadzi firma Manpower. Nowo zatrudnione osoby zyskają dostęp do aplikacji MyManpower, która skupia najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby – paski płacowe czy umowy.

– Praca tymczasowa to dobre rozwiązanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy lub też chcą zdobyć doświadczenie w różnych branżach, czy na innych niż dotychczas stanowiskach – uważa Edyta Sajdak, ekspertka rynku pracy Manpower.

Osoby zainteresowane pracą w branży produkcyjnej i magazynowej w BSH mogą składać CV poprzez stronę internetową, w biurze Manpower przy al. Rejtana 36 w Rzeszowie lub wysłać dokumenty elektronicznie na adres: rekrutacja.rzeszow@manpower.pl.

Dodatkowe informacje o rekrutacji można uzyskać pod numerami telefonów: 504 362 830 oraz 604 530 370.

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszown-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama