Zdjęcie: PKP PLK
Reklama

Od czwartku (22 listopada) do soboty (1 grudnia) w godzinach nocnych całkowicie będzie zamknięty ruch wzdłuż alei Wyzwolenia w Rzeszowie od ulicy Przy torze do ronda Koby.

Utrudnienia mają związek z prowadzonymi pracami przy budowie nowego przystanku kolejowego Rzeszów Zachód nad al. Wyzwolenia. Firma Intop (wykonawca inwestycji) teraz przebudowuje dwa mosty kolejowe. W czwartek i piątek (22-23 listopada) będą trwały prace przygotowawcze, od soboty do poniedziałku (24-26 listopada) będą montowane konstrukcje stalowe mostów, a od wtorku do soboty (27 listopada – 1 grudnia) prace wykończeniowe. 

W dniach 22 listopada – 1 grudnia od godz. 23:00 do 4:00 ruch od ulicy Przy torze do ronda Koby będzie całkowicie zamknięty. W tym czasie będą specjalne objazdy. Kierowcy, jadący od strony Warszawy/Lublina i chcący jechać w kierunku Krakowa, będą kierowani poprzez rondo Jana Pawła II na ul. Marszałkowską i następnie na Krakowską (na skrzyżowanie z Piłsudskiego). Analogicznie ruch będzie się odbywał w stronę przeciwną: Kraków – Lublin/Warszawa.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Pragnę zauważyć, że firma nie przebudowuje dwóch mostów kolejowych, a przebudowuje jeden wiadukt zastępując go dwoma nowymi konstrukcjami. Jedna z nich zajęła już swoje miejsce, a druga czeka na montaż. Z informacji drogowych wynika, że całość inwestycji ma się zakończyć 26.11. Zatem czym jest spowodowane opóźnienie?

Comments are closed.