Zdjęcie: Materiały firmy

Chcesz zostać konsultantem ds. podróży biznesowej w światowej firmie? Zgłoś się do Carlson Wagonlit Travel, który poszukuje w Rzeszowie pracowników.

Carlson Wagonlit Travel jest światowym liderem  w organizacji podróży biznesowych. Firma swoje biura posiada aż w 150 krajach. Dostarcza usługi podróżnicze dla największych światowych korporacji w powietrzu, na morzu i ladzie.

– Oferujemy szeroki zakres usług dopasowany do każdego klienta. Dostarczamy naszym klientom dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii jak również wykwalifikowanych pracowników, serwis 24/7, tak, aby mogli się cieszyć podróżą bez przeszkód – mówi Edyta Makowska z Carlson Wagonlit Travel.

W Polsce CWT ma swoje biura w Warszawie i w Rzeszowie. W stolicy Podkarpacia biuro znajduje się przy al. Rejtana i zatrudnia ponad 400 pracowników. – Ale to nie koniec, ponieważ cały czas powiększamy liczbę pracowników – dodaje Edyta Makowska.

Jeśli szukasz nowych możliwości zawodowych  i rozwoju zaaplikuj do CWT. Firma poszukuje osób na stanowisko konsultanta ds. podróży biznesowych.

Przyszłym pracownikom oferuje świetne warunki: stabilną pracę w międzynarodowej firmie, pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę. Spełnią się także osoby znające języki obce.

Ponadto pracownicy Carlson Wagonlit Travel mają zapewniony pakiet benefitów a w nim prywatną opiekę medyczną Enel-med, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dodatek lunchowy, kartę IATA, dofinansowanie do studiów jak i kursów językowych.

Jest także pakiet profesjonalnych szkoleń na początku podjętej współpracy, a tym samym możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

Od kandydatów do pracy CWT oczekuje biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. To warunek konieczny. Dodatkowym atutem będzie znajomość któregoś z języków – włoskiego hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego.

Firma zwraca uwagę na zaangażowanie w wykonywane obowiązki, doskonałe umiejętności komunikacyjne, otwartość na pracę z klientem biznesowym. Doświadczenie nie jest wymagane.

Osoby, które dostaną pracę w Carlson Wagonlit Travel będą odpowiedzialne za obsługę klienta w zakresie zarządzania podróżą służbową – codzienne kontakty z klientami z całego świata. W ramach swoich obowiązkach pracownicy będą zajmować się również rezerwacją dla klientów wszystkich rodzajów transportu, w tym loty, hotele i / lub transport naziemny.

Praca w CWT to także skuteczna i staranna obsługa klienta w sytuacji zmiany ustaleń dotyczących podróży, zapewnienie pomocy technicznej 24/7 w sytuacjach awaryjnych, utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientem, dostosowywanie podróży do ich potrzeb, doradzanie i proponowanie wyboru najlepszych produktów i dostawców dla najbardziej ekonomicznych kosztów.

Pracownicy CWT w swojej pracy będą wykorzystywać globalne systemy rezerwacyjne – Sabre, Galileo i Amadeus.

Jeśli oferta pracy brzmi dla Ciebie interesująco kliknij TUTAJ, bądź wyślij CV na adres: recruitment@carlsonwagonlit.pl

– Cały proces rekrutacji składa się z dosłownie dwóch etapów. Po aplikacji online, osoba z Talent Acquisition Team przeprowadza wywiad telefoniczny. Drugim etapem jest rozmowa kwalifikacyjna w biurze firmy. Kandydatom zapewniamy dwumiesięczny program szkoleniowy – zachęca do udziału w rekrutacji Edyta Makowska.

Brzmi interesująco? Jeśli tak, nie trać czasu – aplikuj już dzisiaj!

Zdjęcie: Materiały firmy
Zdjęcie: Materiały firmy

ARTYKUŁ PARTNERA

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama