Chciałbyś wystąpić w trzeciej edycji kulinarnego show „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”? Już w najbliższy poniedziałek (1 grudnia) w Rzeszowie odbędzie się casting do programu.

Już wiosną startuje 3. edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Aby dostać się do programu i zawalczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro, jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, wystarczy pojawić się na castingu w Rzeszowie już 1 grudnia 2014.

Casting odbędzie się w Hotelu Rzeszów przy al. J. Piłsudskiego 44 w godzinach 14-21.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby spróbować swoich sił w „Hell’s Kitchen”? Możesz być amatorem, jak i zawodowcem z wieloletnim stażem. Liczy się inwencja twórcza i ciekawa osobowość. Najważniejsza jest jednak pasja do gotowania.

– Jeśli chcesz być sławny, potrafisz gotować i masz naprawdę mocne nerwy, czekamy na Twoje zgłoszenie – zachęcają organizatorzy. Na casting trzeba przyjść z wypełnioną ankietą, która dostępna jest TUTAJ.

Osoby, które nie mają możliwości pojawić się na castingu w Rzeszowie mogą wysyłać swoje zgłoszenia drogą mailową na adreszgloszenia@hellskitchen.com.pl.

Więcej informacji o castingach można znaleźć na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama