Zdjęcie: CBA
Reklama

Rynek pracy cały czas potrzebuje nowych pracowników. Rekrutują nie tylko prywatne firmy, ale również państwowe służby i instytucje. W najbliższy piątek (15 grudnia) w Rzeszowie kandydatów do pracy będzie poszukiwać CBA.

W związku z zapotrzebowaniem delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie oraz centrali CBA w Warszawie na nowych funkcjonariuszy, Centralne Biuro Antykorupcyjne oraz Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zapraszają na spotkanie rekrutacyjne z funkcjonariuszami CBA.

– Cały czas poszukujemy otwartych kandydatów o wysokim potencjale intelektualnym. W trakcie piątkowego spotkania przedstawimy możliwości dołączenia do delegatury w Rzeszowie oraz Centrali w Warszawie. Warto pamiętać, że kierunek studiów nie zawsze determinuje ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach CBA – informuje funkcjonariusz CBA, odpowiadający za rekrutację.

I dodaje: – Po ostatnim, kwietniowym spotkaniu na WSIiZ, nasze kadrowe struktury zostały wzmocnione.

Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier WSIiZ, mówi, że działania Biura skupiają się na pomocy studentom i absolwentom uczelni w znalezieniu właściwej drogi zawodowej. – Dlatego też nie ograniczamy się do współpracy z prywatnymi firmami. Chcemy pokazać, że zatrudnienie można znaleźć również w niszowych i prestiżowych miejscach, jakimi są m.in. państwowe służby – dodaje Podgórska.

Spotkanie odbędzie się 15 grudnia br. (piątek) o godz. 14.00 w sali auli im. prof. J. Chłopeckiego w WSIiZ w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2) i jest otwarte dla wszystkich. Osoby zainteresowane powinny zabrać ze sobą wydrukowane CV.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama