Zdjęcie: Materiały organizatorów

Nie bądź taki, wrzuć piątaka na zwierzaka i pomóż podopiecznym Fundacji Felineus przy dobrej muzyce. Koncert na rzecz potrzebujących zwierzaków odbędzie się 30 listopada w klubie Vinyl w Rzeszowie.

„Wrzuć piątaka na zwierzaka” to trzecia odsłona charytatywnego koncertu dla podopiecznych Fundacji Felineus, którzy bardzo potrzebują pomocy. Koncert, podczas którego usłyszymy rockowe brzmienia lat 90-tych, odbędzie się w sobotę (30 listopada) o godz. 20:00 w klubie Vinyl (al. Piłsudskiego 31).

Tego wieczoru zagrają muzycy, których znamy z takich zespołów jak KSU, Jesus Chrysler Suicide, THCulture, BROWN, Hiraeth, Tension Zero, Biegun Zachodni, FatStuFF, The Sabała Bacała, The Louders, Adapters, RoseMerry Broken Songs, Mand, The Remedy For, Hectic Sun, Crown Shyness, Jeszcze 8 Godzin, S.N.O.W, Pusta Przestrzeń, Aguri Montatorii, Żmije, Rockaway i Animus.

„Szykuje się niezwykle porządna dawka konkretnej muzyki w najlepszym, bo płynącym prosto z serca, w wykonaniu świetnych ludzi” – twierdzą organizatorzy koncertu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wstęp na koncert kosztuje 5 zł. Opłata ta to „cegiełka”, która zostanie przeznaczona na potrzeby Fundacji Felineus. Organizatorzy charytatywnego koncertu chętnie przyjmą także dodatkowe pieniądze, które przekażą później na rzecz potrzebujących zwierzaków. Pamiętaj, każdy grosz się liczy!

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama