Włoska elegancja, zapach świeżo palonej kawy i bukiet włoskiego wina – te elementy sprawiają, że szklarnia w czterogwiazdkowym Hotelu Bacówka Radawa & Spa staje się oazą wyjątkowego klimatu.

 

Zdjęcia: Hotel Bacówka Radawa & Spa

Inspiracją do stworzenia tego magicznego miejsca były malownicze włoskie gaje oliwne, gdzie życie toczy się powoli, a każdy moment jest pełen smaku życia. Ta atmosfera przenosi się do wnętrza szklarni, gdzie oliwkowy kolor podkreśla charakter miejsca.

Wystrój szklarni nawiązuje do włoskiego stylu życia, gdzie każdy moment celebruje się z odpowiednią finezją. Delikatne światło, rustykalne elementy i subtelne detale sprawiają, że każde wydarzenie nabiera wyjątkowego charakteru, a goście czują się jak w magicznym miejscu, gdzie czas zwalnia, pozwalając cieszyć się chwilą.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szklarnia staje się idealnym miejscem na organizację różnorodnych wydarzeń, od urodzin i baby shower, po wieczory panieńskie czy romantyczne śluby plenerowe. To miejsce, które oferuje możliwość stworzenia niezapomnianych wspomnień dla wszystkich gości.

Hotel Bacówka Radawa & Spa**** położony jest w sercu sosnowego lasu, gdzie zapach drzew dodaje uroku i sprawia, że każdy moment spędzony tutaj jest wyjątkowy. Połączenie otaczającej przyrody z eleganckim wnętrzem szklarni tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Jeśli pragniesz zorganizować wyjątkowe wydarzenie, Szklarnia w Hotelu Bacówka Radawa & Spa jest idealnym wyborem. Aby zarezerwować to magiczne miejsce, skontaktuj się pod numerem: 531 531 091 lub napisz maila na adres: eventy@bacowkaradawa.pl.

ARTYKUŁ PARTNERA

Reklama