Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Znasz angielski lub inny europejski język? Chcesz zdobyć cenne certyfikaty? Chcesz bliżej poznać firmę Deloitte? Jesteś ciekawy, jak wyglądają kulisy rekrutacji do międzynarodowej firmy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapisz się na wydarzenie, które może odmienić Twoje losy zawodowe!

W najbliższy wtorek (28 marca) studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odwiedzą – po raz kolejny – eksperci z Deloitte Central Europe Business Services Center.  Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 w sali RA53.

 – Jesteśmy ogromnie zadowoleni z rozwoju naszego Centrum w ostatnim roku. Z dumą możemy ogłosić, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby naszych pracowników. Do końca roku z ponad 200 zatrudnionych do tej pory, chcemy zwiększyć zatrudnienie do ponad 400 osób – mówi Pavel Frnoch, szef Centrum Usług dla biznesu Deloitte w Rzeszowie.

– Eksperci z Deloitte CE poprowadzą dla naszych studentów wykłady dotyczące możliwości rozwoju swojej kariery w poszczególnych działach firmy. Studenci WSIiZ będą mogli dowiedzieć się więcej, jak zaaplikować na płatne praktyki lub na oferty pracy w Centrum Usług dla biznesu Deloitte w Rzeszowie – podkreśla Ewa Podgórska, kierownik biura karier WSIiZ, które organizuje wydarzenie.

Każdy uczestnik biorący udział w „Deloitte Central Europe Business Services Center Day” otrzyma certyfikat sygnowany marką Deloitte.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami światowej firmy doradczej, powinny się zapisać, przesyłając zgłoszenie na adres: mrarus@wsiz.rzeszow.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: