Zdjęcie: Materiały prasowe

Znasz angielski lub inny europejski język? Chcesz zdobyć cenne certyfikaty? Chcesz bliżej poznać firmę Deloitte? Jesteś ciekawy, jak wyglądają kulisy rekrutacji do międzynarodowej firmy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapisz się na wydarzenie, które może odmienić Twoje losy zawodowe!

W najbliższy wtorek (28 marca) studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odwiedzą – po raz kolejny – eksperci z Deloitte Central Europe Business Services Center.  Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 w sali RA53.

 – Jesteśmy ogromnie zadowoleni z rozwoju naszego Centrum w ostatnim roku. Z dumą możemy ogłosić, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby naszych pracowników. Do końca roku z ponad 200 zatrudnionych do tej pory, chcemy zwiększyć zatrudnienie do ponad 400 osób – mówi Pavel Frnoch, szef Centrum Usług dla biznesu Deloitte w Rzeszowie.

– Eksperci z Deloitte CE poprowadzą dla naszych studentów wykłady dotyczące możliwości rozwoju swojej kariery w poszczególnych działach firmy. Studenci WSIiZ będą mogli dowiedzieć się więcej, jak zaaplikować na płatne praktyki lub na oferty pracy w Centrum Usług dla biznesu Deloitte w Rzeszowie – podkreśla Ewa Podgórska, kierownik biura karier WSIiZ, które organizuje wydarzenie.

Każdy uczestnik biorący udział w „Deloitte Central Europe Business Services Center Day” otrzyma certyfikat sygnowany marką Deloitte.

Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami światowej firmy doradczej, powinny się zapisać, przesyłając zgłoszenie na adres: mrarus@wsiz.rzeszow.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama