Kadr z serialu "Pamiętniki z wakacji"
Reklama

Tako Media, producent m.in. serialu „Dlaczego ja?”, czy „Pamiętniki z wakacji”, w Rzeszowie organizuje casting. Na przesłuchanie może przyjść każdy, bez względu na wiek i płeć.

Na pewno nie raz, gdy oglądaliście telewizję, w oczy rzuciły wam się takie produkcje jak: „Pamiętniki z wakacji” (Polsat), „Dlaczego ja?” (Polsat), czy „Detektywi w akcji” (TV4). Na pewno zauważyliście, że to, co dla tych seriali jest charakterystyczne to fakt, że grają w nich aktorzy-amatorzy.

Jeśli kiedykolwiek przyszło wam do głowy, aby właśnie w taki sposób zadebiutować na srebrnym ekranie to nadarza się ku temu świetna okazja.

Firma Tako Media, która zajmuje się produkcją seriali telewizyjnych, zawita do Rzeszowa w najbliższą środę (30 sierpnia), by w Wojewódzkim Domu Kultury (ul. Okrzei 7) przeprowadzić casting.

„Chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali od kulis, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze? Przyjdź na bezpłatny casting. Zapraszamy amatorów w każdym wieku, bez względu na aparycję i płeć. Nie wymagamy od kandydatów doświadczenia filmowego” – zachęcają organizatorzy castingu.

Przesłuchania odbędą się w godz. 10:00-19:00. W przypadku pytań z organizatorami castingu można się kontaktować pod numerem telefonu: 661 243 179.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: