Zdjęcie: lotnisko w East Midlands
Reklama

Internet podbija nagranie z angielskiego lotniska w East Midlands. Mężczyzna spóźnił się na lot do Rzeszowa. Do samolotu próbował się dostać przez… taśmę bagażową. 

Policja lotniska w East Midlans poinformowała o aresztowaniu w sobotę 34-letniego mężczyzny (jego narodowości nie ujawniono). Za to ujawniono jego “wyczyn”, który przypomina sceny z filmu “Szklana pułapka”, w której na taśmie bagażowej jedzie Bruce Willis. 34-latek postanowił skopiować pomysł gwiazdy Hollywood.

Z informacji przekazanych przez przedstawicieli lotniska East Midlands wynika, że mężczyzna postanowił za wszelką cenę dostać się na pokład samolotu linii Ryanair, który w sobotę rano leciał do Rzeszowa. 34-latek spóźnił się wcześniej 35 minut na lotnisko, nie mógł już przejść przez odprawę, więc wskoczył na… taśmę bagażową.

Mężczyznę “złapały” przemysłowe kamery. 34-latek został aresztowany za bezprawne wejście na obszar lotniska. Za swój “wyczyn” otrzymał “warunkowe upomnienie”. Incydent z udziałem spóźnionego pasażera nie spowodował zakłócenia w rozkładzie lotów.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: