Zdjęcie: Osiedle Miła - materiały partnera
Reklama

Rośnie piękne miejsce w Rzeszowie – Osiedle Miła! Zobacz zdjęcia z oddania pierwszego etapu.

OsiedleMiła.pl – słyszeliście o takim?

Możliwe, że jeszcze nie, ale powoli będziecie słyszeć o nim coraz więcej, bo po cichu wyrasta jedna z najładniejszych przestrzeni mieszkaniowych w Rzeszowie i to w niebywale atrakcyjnej cenie.

Kiedy Deweloperzy prześcigają się powoli w licytowaniu o to czyja lokalizacja jest najlepsza, przy ul. Miłej w Rzeszowie, BOZ Development oddaje pierwszy etap budowy swoich mieszkań i wygląda to po prostu pięknie! Tak, dobrze kojarzycie, ten BOZ.

Deweloper, który powstał na fundamentach znanej wszystkim firmie zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych obecnie rośnie, a mieszkania, które ma w ofercie są mieszkaniami idealnym nie tylko na start dla singla lub pary, ale także dla rodzin z dziećmi.

Zdjęcie: materiały partnera
Zdjęcie: materiały partnera
Osiedle Miła, blisko centrum, a jednocześnie w otoczeniu ciszy i spokoju?

Zdecydowanie tak!

Okolica Osiedla Miła to w głównej mierze niska zabudowa- do 5 kondygnacji, z której można dostać się do centrum miasta w zaledwie kilka minut np. ulicą Sikorskiego.

Osiedle Miła jak sama nazwa wskazuje, jest zlokalizowane przy ul. Miłej w Rzeszowie.

W słoneczny dzień, spacerem można z niej dojść w kilka minut do Żwirowni, trasą rowerową dojechać bezpośrednio do centrum miasta, a popołudniami odpocząć od hałasu, bo jest tam mówiąc bezpośrednio, po prostu cicho i spokojnie.

A co mają w ofercie?

Poniżej trzy typy mieszkań, które są dostępne w ofercie. Kawalerki i mieszkania 2 pokojowe od 35 m2, kompaktowe mieszkania dla rodzin i apartamenty o powierzchni 110 m2.

Osiedle Miła – miłe nie tylko z nazwy. Poznajcie zalety samego osiedla:
  • spokojna i zielona okolica
  • blisko centrum
  • w okolicy sklepy spożywcze, kawiarnie, żłobki i przedszkola
  • blisko osiedla przystanki autobusowe
  • niska zabudowa
  • plac zabaw dla dzieci
Oddanie pierwszego etapu!

OsiedleMila.pl oddała właśnie pierwszy budynek złożony z 94 kompaktowych mieszkań, a już niebawem będą przekazywać kolejne etapy.

 

Kolejne etapy są w realizacji, a mieszkania szybko zmieniają status z dostępnych na sprzedane. Jeżeli chcecie więc zamieszkać w miłej okolicy, to nie zwlekajcie dłużej, tylko skontaktuj się bezpośrednio z biurem sprzedaży.

tel. 609-447-447

osiedlemila.pl

 

Reklama