Reklama

„Ja jestem…” – to tytuł najnowszego spektaklu w rzeszowskim Teatrze Przedmieście, który widzowie będą mogli zobaczyć w najbliższą niedzielę (5 października).

Spektakl wyreżyserowanym przez Anetę Adamską jest oparty na wątkach autobiograficznych. Porusza problem powinności i wolności, a także naszej bezradności i siły wobec nieoczekiwanego.

Bierzemy udział w dziwnej i przerażającej maskaradzie, gdzie na plan pierwszy wyłania się dramat człowieka uwięzionego w konwenansie obyczajów i przyzwyczajeń.

Symboliczna wieloznaczność przedstawienia oparta na przenikaniu się tonów dramatycznych i ironicznych, nostalgicznych i groteskowych wyraża naszą ludzką bezradność wobec wyroków losu. A w tle słychać cichy chichot śmierci…

Autorem scenografii w spektaklu „Ja jestem…” jest Roman Siwulak. Muzykę napisali Jakub Adamski i Maciej Szukała. Na scenie wystąpią: Aneta Adamska, Jakub Adamski, Diana Bednarz, Magda Sroka, Paweł Sroka, Maciej Szukała.

Spektakl odbędzie się w Teatrze Przedmieście przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie. Bilety w cenie 20 zł można rezerwować pod numerem telefonu: 667 714 730.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: