Reklama

Czym jest coaching? Jak z niego mądrze korzystać? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas dwudniowej konferencji Coaching Kariery, która odbędzie się 10-11 września w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

– Będziemy mówić o roli motywacji wewnętrznej i zewnętrznej, o tym jak ważna w pracy zespołowej jest historia każdego pracownika, wyjaśnimy również jak radzić sobie z emocjami wywołanymi presją społeczną – wyjaśnia Marta Cisek-Babiarz, dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się, wypełniając formularz, który jest dostępny TUTAJ. Koszt udziału wynosi 75 zł dla absolwentów WSIiZ i 100 zł dla pozostałych uczestników.

Janowski, Gąsierkiewicz, Cieszyński

Wśród prelegentów m.in. Robert Janowski, polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny. Od 17 lat Janowski prowadzi teleturniej muzyczny „Jaka To Melodia?”, który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowości telewizyjną i laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia w tym Złotej Telekamery.

W konferencji weźmie udział także Ryszad Gąsierkiewicz, prezydent polskiego oddziału International Federation of Coaching Institute. Twórca i dyrektor Centrum Edukacyjnego Weles. Gąsierkiewicz jest jednym z założycieli Polskiego Stowarzyszenia NLP, jego wieloletnim wiceprzewodniczącym oraz przewodniczącym Sekcji Pedagogicznej. Członek Stowarzyszenia Trenerów NLP w Polsce.

Bartłomiej Cieszyński to z kolei wieloletni menedżer w firmach polskich i międzynarodowych, m.in. Pioneer, Netia, Allianz w działach sprzedaży i marketingu. Prowadzi zajęcia z zarządzania zespołami sprzedażowymi, motywacji pracowników, negocjacji i skutecznej komunikacji międzyludzkiej.

Dodatkowe informacje

Program konferencji oraz dodatkowe szczegóły dostępne są na stronie internetowej Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ. Więcej informacji na temat konferencji udziela Bartłomiej Cieszyński, tel. 17 866 15 18, e-mail: bcieszynski@wsiz.rzeszow.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama