Coke SSSummer Music Tour. Koncert także w Rzeszowie. Kto wystąpi?

Reklama

W Rzeszowie 12 lipca wystartuje Coke SSSummer Music Tour. Na scenie wystąpią: Natalia Szroeder, Sarsa, Otsochodzi, Smolasty i Holak.

 

Coca-Cola z rozmachem wchodzi w tegoroczny sezon festiwalowy. Cztery koncerty z udziałem wielkich gwiazd młodego pokolenia, a każdy z nich z ultraefektowną oprawą sceniczną. Bohaterami Coke SSSummer Music Tour będą: Natalia Szroeder, Sarsa, Otsochodzi, Smola-sty i Holak. Start – 12 lipca.

Pięciu popularnych wykonawców młodego pokolenia już wkrótce odwiedzi cztery miasta: Rzeszów (12 lipca, Millenium Hall), Gdańsk (10 sierpnia, Ulica Elektryków), Toruń (16 sierpnia CKK Jordanki) oraz Chorzów (23-24 sierpnia Fest Festival).

– To pierwsze tak wyjątkowe koncerty, które umożliwią artystom znalezienie się tak blisko fanów. Nie tylko za sprawą spotkań typu Meet & Greet, podczas których widzowie będą mogli zadać im wiele pytań, ale także dzięki specjalnie zaprojektowanej scenie, która pozwoli zobaczyć ich naprawdę z bliska – poinformowała Aleksandra Balcerzak z biura prasowego Coca-Coli. 

Wszędzie tam, gdzie zawita Coke SSSummer Music Tour będzie także Boombox Truck, czyli ciężarówka-boombox. To nie koniec niespodzianek – Coca-Cola wprowadziła innowacyjny system dystrybucji wejściówek, biletem wstępu na wszystkie koncerty – poza wielkim finałem na Fest Festivalu w chorzowskim Parku Śląskim – będzie bransoletka, znajdująca się na promocyjnych etykietach z butelek Coca-Cola.

Kim są gwiazdy Coke SSSummer Music Tour? Natalia Szroeder to jedna z najgorętszych postaci na naszym rynku muzycznym. Jej debiutancka płyta „NATinterpretacje” pokryła się złotem, a pochodzący z niej przebój „Powietrze” ma 20 milionów wyświetleń na YouTube.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Sarsa to songwriterka i producentka muzyczna. Jej płyty „Zakryj” czy „Zapomnij mi” znalazły się w czołówce najczęściej kupowanych albumów w Polsce. Jej piosenki mają 185 milionów odtworzeń na YT. Sarsa jest zdobywczynią Diamentowych, Platynowych i Złotych płyt.

Otsochodzi należy do grona najpopularniejszych raperów młodego pokolenia w naszym kraju. Sprzedał ponad 30 tysięcy egzemplarzy krążka „Nowy kolor” i podbił YouTube’a za sprawą teledysku do utworu „Nie, nie”.

– Mój styl to new wave R’n’B. Jestem pionierem nowego R’n’B w Polsce – mówi o sobie Smolasty w lutym zgarnął Złotą Płytę za debiutancki krążek „Fake Love”, a singiel – „Uzależniony” otrzymał status platyny. Łącznie wszystkie klipy Smolastego zebrały ponad 111 milionów wyświetleń.

I wreszcie Holak, człowiek-orkiestra. Mimo stosunkowo młodego wieku, zdążył nagrać cztery płyty z indie-rockowym zespołem Kumka Olik i kolejne trzy – w ramach rapowo-elektronicznego projektu Małe Miasta. Karierę solową rozpoczął w 2017 roku.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama