Zdjęcie: materiały prasowe

Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! – spektakl „Cudowna terapia”, 20 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

– Wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację – zapowiadają twórcy „Cudownej terapii”.  

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem. Są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa.

Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Odpowiedzi znajdziecie w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na scenie Filharmonii Podkarpackiej 20 października wystąpią: Edyta Jungowska („Na Dobre i Na Złe” „2 XL”), Dariusz Kordek („W labiryncie”, „Bodo”, „Twoja twarz brzmi znajomo”) i Artur Pontek („Ojciec Mateusz”, „Prosto w serce”, „Doręczyciel”). Spektakl rozpocznie się o 19:00. Bilety (90 i 100 zł) na kupbilecik.pl, sklep.ebilet.pl i biletyna.pl.

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Aby je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kiedy i gdzie po raz ostatni „Cudowna terapia” była grana w Rzeszowie? Na odpowiedzi czekaliśmy do poniedziałku, 17 października, do godz. 20:00.

Prawidłowa odpowiedź to: 31 marca 2022 rok, Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie. Podwójne zaproszenia wygrywają: Sandra Poręba i Aleksandra Kocik. Gratulujemy!

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama