Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Weekendowy koszmar na podkarpackich drogach! W trzech wypadkach zginęły trzy osoby. Do jednego z nich doszło w Rzeszowie.

Do pierwszego tragicznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Mielcu. Przed północą, przy ul. Sołtyka, 20-letni kierowca BMW śmiertelnie potrącił 20-letniego pieszego.

– Kierowca BMW był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie – mówi kom. Katarzyna Kosturek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w sobotę, ok. godz. 19:30 w miejscowości Wołkowyja pod Leskiem. 40-letni mieszkaniec Krakowa stracił kontrolę nad motocyklem.

– Zjechał na zatokę placu widokowego, gdzie uderzył w zaparkowany drugi motocykl. 40-latek nie przeżył – dodaje kom. Kosturek. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Tragicznie zakończył się także wypadek w Rzeszowie. W sobotę, przed 18:00, przy ulicy Św. Marcina, motorowerzysta na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. 

– Wjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust. Motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu – przekazuje Katarzyna Kosturek.

W wypadku zginął 53-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. 

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wszystkich trzech śmiertelnych wypadków na podkarpackich drogach. 

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama