Czy wiesz, że na wiosennych porządkach można zarobić? Okazuje się, że zalegające w garażu czy w piwnicy niepotrzebne „rupiecie” mogą być niezłym zastrzykiem gotówki dla Twojego portfela. Jak zamienić odpady na złotówki? Wystarczy przywieźć je na skup złomu, gdzie ceny za surowce wtórne są coraz większe.

Wzrost cen złomu, miedzi, mosiądzu czy aluminium jest mocnym trendem zauważalnym już od początku 2021 roku. Powodem takiej zmiany na rynku obrotu surowcami wtórnymi ma wpływ m.in. słabszy kurs dolara, rosnący popyt na zabezpieczenie przed inflacją czy globalne zapotrzebowanie na szczepionkę.

Ceny złomu na wysokim poziomie – jak długo utrzymają się na rynku? 

Utrzymania się wysokich cen surowców nigdy nie bierzmy za pewnik. Historia uczy, że w każdej chwili może nastąpić nagły spadek. Oczywiście mamy nadzieję, że takie ceny utrzymają się jak najdłużej, a nawet będą jeszcze wyższe. – mówi Konrad Borowiecki, dyrektor handlowy firmy Metkom.

Atrakcyjne ceny złomu, miedzi i mosiądzu 

Skupy złomu są coraz częściej odwiedzane, co oczywiście zawdzięczają atrakcyjnym cenom. Miedź i mosiądz to surowce idealnie nadające się do recyklingu, mające wiele zastosowań na rynku wtórnym.

Dlatego pamiętaj, że sprzedaż zalegającego złomu stalowego, żeliwnego czy kolorowego służy nie tylko Twojemu portfelowi, ma także ogromne znaczenie w świecie recyklingu.

Ile kosztuje złom – czyli, czy to się opłaca? 

Dziś wiemy, że jest to opłacalne, ale czy rosnąca podaż nie wpłynie negatywnie na zachowanie rynku? Możliwe, że właśnie teraz jest najlepszy moment na to, by zarobić na sprzedaży zalegających odpadów.

Aby być na bieżąco ze zmianami cen, najlepiej śledzić strony internetowe złomowisk w Rzeszowie, np.: www.metkom.pl/cennik

Cena skupu złomu mosiądzu i miedzi dla firm 

Firma Metkom prowadzi skup wspominanych metali nieżelaznych i złomu od zakładów przemysłowych i firm na terenie Podkarpacia, całego kraju. Odbieranie hurtowych ilości, którymi dysponuje firma, pozwala na większe możliwości negocjacyjne w hutach, odlewniach, u recyklerów, co przekłada się na atrakcyjniejsze ceny dla klientów.

Metkom posiada też własną flotę zarządzaną przez dział logistyki, co pozwala na zapewnienie ciągłości odbioru odpadów przemysłowych. Firma ma także doświadczenie w handlu międzynarodowym, kompleksowej obsłudze firm z zakresu zarządzania odpadami oraz przywiązuje dużą wagę do tego by odpady, które do niej trafiają, znalazły drugie życie.

Metkom – Nowa Era Recyklingu, to również: 

  • Kompleksowa gospodarka odpadami
  • Odbiór odpadów przemysłowych, niebezpiecznych, budowlanych z własnym transportem
  • Utylizacja odpadów
  • Bezpieczne niszczenie dokumentów
  • Kontenery, pojemniki na odpady przemysłowe
  • Hurtownia metali kolorowych i stali

Skup złomu Rzeszów : www.metkom.pl

 

 

Metkom Oddział Rzeszów:

ul. Warszawska 139   Tel. (+48) 17 749 39 99

Metkom Oddział Mielec:

Euro-Park Mielec. ul. Wojska Polskiego 3    Tel. 506 280 356

Metkom Dębica – Siedziba:

Pustynia 31A  Tel. (+48) 14 681 82 05

Metkom Oddział Radom: 

ul. Tartaczna 3A  Tel. 696 405 145

 

 

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama