Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wyniku czołowego zderzenia volkswagena bora z oplem astra w Rzeczycy Długiej w gminie Radomyśl nad Sanem w powiecie stalowowolskim. Kierowca volkswagena był pijany.

[Not a valid template]

 

Do wypadku doszło wczoraj (31 sierpnia) tuż przed godz. 13:00 na prostym odcinki drogi na drodze wojewódzkiej nr 855 (relacji Stalowa Wola – Zaklików).

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 62-letni kierowca volkswagena bora zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z oplem astra, którym jechał 74-letni mieszkaniec Stalowej Woli.

Chwilę po zderzeniu pojazdów zapalił się opel, ogień szybko ugasili strażacy. W wypadku ucierpieli kierowcy, którzy trafili do stalowowolskiego szpitala. Kierowca opla był trzeźwy, natomiast kierowca volkswagenem miał promil alkoholu w organizmie.

Po zdarzeniu droga została zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Utrudnienia trwały ok. dwóch godzin. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama