Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności czterech wypadków drogowych, do których doszło w województwie podkarpackim. Od piątku zginęły cztery osoby.

Wczoraj około godz. 21 w Przeworsku na ul. Misiągiewicza 17-letni motocyklista potrącił 68-letnią kobietę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista, wyprzedzając przed oznakowanym przejściem dla pieszych samochód osobowy, potrącił przechodzącą przez przejście kobietę. Mieszkanka Przeworska została przewieziona do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Policjanci ustalili, że 17-latek był trzeźwy.

Około godz. 20 w Zawadce Brzosteckiej w powiecie dębickim na drodze krajowej nr 73 relacji Pilzno-Jasło zderzyły się dwa volkswageny. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca volkswagenem polo skręcała w lewo na posesję. Została uderzona w bok przez volkswagena golfa, który wyprzedzał jadącego za nią busa. Golfem kierował 28-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. W wypadku poważnie ranna została kierująca polo. Mimo reanimacji 35-letnia kobieta zmarła.

W piątek ok. godz. 21 w Mielcu na ul. Jagiellończyka kierująca toyotą rav4 na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła rowerzystę. Mimo reanimacji, 71-letni mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. Policjanci przebadali 44-letnią kierującą toyotą na alkomacie. Kobieta była trzeźwa.

Tragicznie zakończył się piątkowy wypadek na drodze krajowej nr 19 w Jeżowem w powiecie niżańskim. Przed godz. 19 kierujący renault laguną na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z ciężarową scanią. Do szpitala przewieziono kierującego i pasażerkę renault – małżeństwo z Zamościa. Mimo wysiłków lekarzy, 53-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Przez dwie godziny droga była zablokowana.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.