Karnety można odbierać do godziny 18:00. Klub prosi kibiców, by nie zostawiali tego na ostatnią chwilę.

Karnety można odbierać na Wyspie Asseco Resovii w galerii Rzeszów. Klub poinformował, że miejsca, które nie zostaną do czwartku (18 września) zarezerwowane i wykupione trafią do sprzedaży w drugim etapie. W nim uprawnieni do zakupu karnetu będą wszyscy kibice. Ten etap potrwa od 21 września (godz. 20:00) do 28 września (godz. 16:00).

Kibice którzy posiadają karnety w sektorze B4, swoje karnety będą mogli zarezerwować i wykupić poprzez kontakt z Klubem Kibica (Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej „Resovia”). Kontakt w sprawie karnetów: ssps@resovia.rzeszow.pl

– Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów, wynikające z regulaminu uczestnictwa w rozgrywkach europejskich – informuje Asseco Resovia.

Karnet na sezon 2014/2015 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama