Zdjęcie: Polski Związek Piłki Nożnej

Powoli zbliżamy się do wielkiego meczu na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. W czwartek (31 sierpnia) na murawę wybiegną młodzieżowe reprezentacje Polski i Szwajcarii. Mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na mecz.

Towarzyski mecz piłkarski Polski i Szwajcarii do lat 20. rozpocznie się o godz. 17:00. Bramy stadionu przy ulicy Hetmańskiej zostaną otwarte dwie godziny wcześniej.

Mecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bezpłatne wejściówki są już niedostępne od kilku dni. Ostatnich 1000 biletów rozdano przed sobotnim meczem Stali Rzeszów z Motorem Lublin. Na trybunach zasiądzie komplet widzów – około 15 tysięcy.

Młodych piłkarzy oglądać będzie 25 skautów z Niemiec, Francji, Hiszpanii i Holandii, m.in. z takich klubów jak Borussia Dortmund i Bayern Monachium. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, który jest współorganizatorem czwartkowego meczu, przekazał nam pięć podwójnych wejściówek dla naszych Czytelników. Aby je zdobyć należy we wtorek (29 sierpnia) zadzwonić do naszej redakcji na numer 530 556 022 i odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Na Wasze telefony czekamy od godz. 10:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama