Zdjęcie: Pixabay

Teatr Maska kończy lato i akcję „Atrakcje na Wakacje”. W środę, 31 sierpnia, w  Parku Jedności Polonii z Macierzą przy al. Cieplińskiego, aktorzy będą czytać sztukę Beniamina Bukowskiego „Nanowo”.

 – „Nanowo” to tekst poruszający tematy bliskie każdemu z nas. Dramat skłania do refleksji nad tym, jak różne decyzje wpływają na bieg naszego życia. Jak dorosła rzeczywistość weryfikuje dziecięce marzenia i plany. A Wy co byście zrobili, gdybyście mogli cofnąć czas i zacząć wszystko na nowo? – pytają organizatorzy czytania performatywnego. 

Główny bohater, Nanowo, czyli dyrektor banku nie marzył o byciu bankierem. Jego życie ułożyło się inaczej, niż pragnął tego jako dziecko. Czy rezygnacja z dawnych nadziei sprawiła, że przestał być sobą? Czy po latach uda mu się rozpocząć wszystko raz jeszcze i odmienić swój los?

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Nanowo”, pod reżyserską opieką Karoliny Okurowskiej, czytać będą aktorzy Teatru Maska: Jadwiga Domka, Bogusław Michałek, Andrzej Piecuch i Kamil Dobrowolski. Wstęp jest wolny. Początek o godz. 18:00, w środę, 31 sierpnia. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama