O sporym szczęściu może mówić 25-letni kierowca fiata punto. Mężczyzna doprowadził do dachowania samochodu w Widełce w powiecie kolbuszowskim.

[Not a valid template]

 

Do wypadku doszło w piątek po godz. 10:00. Służby ratunkowe o zdarzeniu poinformowali kierowcy przejeżdżający drogą krajową nr 9. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca fiata punto jechał w kierunku Kolbuszowej. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na porośnięte drzewami pobocze. Fiat zatrzymał się po kilkudziesięciu metrach na dachu.

Samochodem kierował 25-letni mężczyzna, który trafił do szpitala. Na szczęście, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego był trzeźwy. Pojazd, którym kierował, został całkowicie zniszczony. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu policjanci ukarali 25-latka mandatem karnym.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policja przypomina, że niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych zdarzeń na polskich drogach. Funkcjonariusze twierdzą, że nie wystarczy stosować się tylko do znaków i przepisów ruchu drogowego. Należy uwzględnić również inne ważne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, natężenie ruchu czy stan nawierzchni.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama