1,5 promila alkoholu w organizmie miał 17-letni kierowca hondy civic, który doprowadził do dachowania samochodu w Matysówce koło Rzeszowa. Autem jechało 7 osób. Pasażerowie uciekli.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (22 lipca) około godz. 5:00. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego, 17-letni kierujący hondą civic, mieszkaniec gminy Chmielnik, na zakręcie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny przepust.

Następnie samochód przewrócił się na dach. Oprócz właściciela auta, pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia. Gdy policjanci rozpoczęli ich poszukiwania, trzech z nich wróciło.

Okazało się, że pięcioosobową hondą jechało najprawdopodobniej aż 7 osób. 17-letni kierowca był nietrzeźwy, badanie wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Nie posiadał prawa jazdy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Pozostali pasażerowie to trzech mężczyzn i trzy kobiety, wszyscy w wieku 17-18 lat. Wstępne ustalenia wskazują, że odnieśli tylko niegroźne obrażenia. Najbardziej poobijanym pomocy na miejscu udzieliła załoga pogotowia ratunkowego.

Policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama