Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policjanci ustalili, kto kierował peugeotem, który w niedzielę rano w Rzeszowie dachował na drodze łączącej ulicę Ofiar Katynia z Krakowską. Samochodem jechało dwóch Ukraińców. Obaj byli pijani. Jeden z nich dostał zarzuty. 

Jak informowaliśmy, do zdarzenia doszło przed godz. 8:00. Kierowca peugeota, jadąc od ulicy Ofiar Katynia w kierunku ulicy Krakowskiej, stracił panowanie nad samochodem, a w konsekwencji dachował. Po zdarzeniu dwaj młodzi mężczyźni, jadący peugeotem, uciekli. 

Dzięki świadkowi policjanci ustalili rysopis mężczyzn i po kilkudziesięciu minutach obaj zostali zatrzymani. Funkcjonariusze zobaczyli ich w rejonie ulicy Broniewskiego. Mężczyźni na widok policjantów próbowali uciekać.

– Po zatrzymaniu okazało się, że są to dwaj 21-letni obywatele Ukrainy. Okazało się, że są pijani. Badanie wykazało u nich ponad promil alkoholu. 21-latkowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci ustalili, który z mężczyzn kierował peugeotem w chwili zdarzenia. W poniedziałek, 20 stycznia) obaj zostali przesłuchani. Kierowca usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. – Mężczyzna przyznał się do winy – dodaje nadkom. Szeląg.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama