W poniedziałek w miejscowości Tryńcza doszło do groźnego wypadku. Kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, dachował a następnie wjechał do rowu.
Do szpitala przewieziono 9-letnią pasażerkę pojazdu.
Groźny wypadek
W poniedziałek, 10 listopada policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Tryńcza (powiat przeworski). Do zdarzenia miało dojść po godz. 7.
Jak czytamy w komunikacie przeworskiej policji, 41-latek stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego dachował, a następnie wjechał do rowu. W trakcie całego zdarzenia uderzył także w bariery energochłonne.

Nie dostosował prędkości
– Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel Zafira 41-letni mieszkaniec powiatu Biłgorajskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – poinformowała asp. szt. Justyna Urban, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.
Jak dodała, kierujący oplem był trzeźwy. Ponadto, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

9-latka w szpitalu
W wypadku ucierpiała 9-letnia pasażerka samochodu. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala karetką.
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
(oprac. MK)
Czytaj więcej:
Sceny jak z „Oszukać Przeznaczenie” na rzeszowskim skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.




![Tragedia na S19. Łukasz Różański skomentował udział w dramatycznym wypadku. „To cud” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/rozanski-wypadek-s19-218x150.jpg)
![Mitsubishi „ścięło” betonowy słup. Potężna kolizja na drodze powiatowej [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/autem-w-slup-02-e1774642416176-218x150.jpg)
![Nocny pożar strawił drewniany dom. Na miejscu ponad 40 strażaków [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-czudec1-218x150.jpg)
![Spłonęła galeria sztuki pod Rzeszowem. W sobotę miało się tam odbyć ostatnie spotkanie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-tyczyn-galeria-kmpsprzeszow-218x150.jpg)










![14 kilometrów nowych tras na Podkarpaciu. Tak wyglądają zmiany za ponad 28 mln zł [ZDJĘCIA, MAPA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/dw886-jurowce-chodnik-218x150.jpg)











![Granaty i broń znalezione pod kamienicą. “Wszystko groziło wielkim wybuchem” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/muzeum-rzemiosla-krosno1-218x150.jpg)



![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)













