Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Na koncertowej scenie rzeszowskiego klubu Lukr w niedzielę, 10 listopada, wystąpi Daria Zawiałow. Wokalistka będzie promowała swój drugi album „Helsinki”. 

Daria Zawiałow przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.

W 2017 roku ukazał się pierwszy album Darii Zawiałow – „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń.

Daria Zawiałow otrzymała dwa Fryderyki 2018 w kategoriach „Fonograficzny debiut roku” oraz „Album roku alternatywa”. Ostatni album wokalistki „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze, żeby przebić te osiągnięcia. „Szarówka”, singiel promujący płytę, już podbił szczyty list przebojów, był na 1. miejscu „Trójkowej” liście przebojów.

Koncerty Darii to żywioł i rockowa energia zaprawiona świeżymi brzmieniami. Artystka gościła na największych polskich festiwalach, m.in. na Openerze, Orange Warsaw Festival, Męskie Granie, CJG Festiwal, Kazimiernikejszyn, Kraków Live Festival, jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Drugi, studyjny album „Helsinki” ukazał się wiosną i pierwsza odsłona trasy Helsinki Tour szybko się skończyła pozostawiając po sobie spory niedosyt. Większość koncertów się wyprzedała i nie wszyscy chętni mieli szansę usłyszeć „Helsinki” w koncertowej odsłonie. Daria postanowiła wyjść temu niedosytowi naprzeciw.

– Wraz z zespołem szykujemy coś mega specjalnego. Zaprezentujemy nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne. Nie zabraknie także dobrze znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z „A Kysz” oraz z „Helsinek” – zapowiada Daria Zawiałow. 

Koncert w Lukrze odbędzie się w niedzielę, 10 listopada, o godz. 19:00. Klub zostanie otwarty już o 18:00. W sprzedaży została ostatnia trzecia pula biletów w cenie 80 zł. Są one dostępne na stronie www.lukr.club

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama