Zdjęcie: Stadionmiejski.erzeszow.pl
Reklama

Oddala się wizja gry Stali Rzeszów w I lidze piłkarskiej. Decyzja o sprzedaży licencji rzeszowskiemu klubowi została wstrzymana.

Dzisiaj o godz. 18:00 odbyło się nadzwyczajne zebranie zarządu Floty Świnoujście, który miał sprzedać licencję Stali Rzeszów. Wydawało się, że wszystko jest już przesądzone. W ciągu dnia oficjalna strona Floty informowała, że kibice nie mają się co łudzić i decyzja dotycząca przeniesienia I-ligowego zespołu piłkarskiego ze Świnoujścia do Rzeszowa jest praktycznie przesądzona.

Zarząd Floty podjął nawet uchwałę o gotowości przekazania pierwszoligowej drużyny piłkarskiej do Rzeszowa. Do pełni szczęścia brakowało tylko podpisów obu stron. Miało się to stać jeszcze dzisiaj. Przeciwko sprzedawaniu licencji dla Stali Rzeszów protestują kibice Floty Świnoujście.

Dzisiejsze nadzwyczajne zebranie zarządu Floty przyniosło nieoczekiwany zwrot w sprawie. Najpierw portal scie24.pl podał, że kibice powstrzymali zarząd Floty przed podpisaniem umowy ze Stalą Rzeszów.

Około godz. 20 na oficjalnej stronie Floty ukazała się informacja, że ponownie dokładnie została przeanalizowana możliwość uniknięcia przenosin pierwszoligowej drużyny ze Świnoujścia do Rzeszowa.

– Nie było jednomyślności, dyskusja była bardzo zażarta, zwłaszcza, że z czasem pojawili się kibice, a także kilku zawodników. Ostatecznie zdecydowano wstrzymać się do jutra z podpisaniem dokumentu o przeniesieniu i w międzyczasie odbyć kilka ważnych rozmów, które mają dać odpowiedź na pytanie, czy istnieje jeszcze realna szansa na pozostanie I ligi w Świnoujściu – informuje Flota Świnoujście.

Klub ze Świnoujścia jest pogrążony w długach. Kwota sprzedaży licencji dla Stali Rzeszów, jaka jest przedmiotem negocjacji, nie została dotychczas oficjalnie ujawniona. W grę wchodzi około 600-700 tysięcy zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: