Fot:. Materiały firmy. Na zdjęciu biurowiec SkyRes, w którym znajduje się Deloitte
Reklama

Firma doradcza Deloitte do końca tego roku w swoim rzeszowskim centrum zamierza zatrudnić kolejne 100 osób. Poszukiwane są zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i studenci oraz młodzi absolwenci. 

W rzeszowskim Centrum Usług dla Biznesu Deloitte na Europę Środkową obecnie pracuje ponad 400 osób. To osoby z 18 krajów, średnia wieku to niewiele ponad 26 lat. 

– Ale jesteśmy otwarci na przedstawicieli wszystkich pokoleń. Zatrudnienie w firmie znajdą również eksperci, którzy mają już doświadczenie zawodowe, szczególnie w obszarach związanych z finansami, kadrami, płacami i IT  – mówi Małgorzata Kubiś, szef działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Deloitte CE Business Services Center.

Deloitte jeszcze w tym roku zamierza zatrudnić 100 osób. – Ponad 2-milionowe Podkarpacie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Wiele osób wyjechało stąd na studia bądź w poszukiwaniu pracy. Teraz duża część z nich wraca lub myśli o powrocie w rodzinne strony, m.in. do tych osób kierujemy naszą ofertę – mówi Gerard Murray, wiceprezes Deloitte CE Business Services Center.

Rzeszowskie centrum Deloitte świadczy usługi wewnętrzne związane m.in. z księgowością, audytem, obsługą IT, administracją oraz zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów. W jego ramach funkcjonują cztery działy: Audit Delivery Center, Finanse, IT, Zarządzanie Ryzykiem, w połączeniu z usługami wsparcia wewnętrznego: studiem graficznym, administracją, zespołem kadr i płac, działem prawnym, globalnym zespołem marketingu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Oferty pracy i płatnych praktyk czekają na studentów, którzy nie posiadają jeszcze bogatego doświadczenia zawodowego. Głównym kryterium jest dobra znajomość języka angielskiego. Mogą oni znaleźć zatrudnienie m.in. w Audit Delivery Center na Europę Środkową.

– W Deloitte w Rzeszowie pracuję od 1,5 roku. Rozpocząłem jeszcze na studiach, od płatnych praktyk. Po obronie licencjatu dostałem propozycję przejścia do pracy na pełen etat. To, co lubię w Deloitte to przyjazne środowisko, wiele możliwości rozwoju oraz różnorodność zadań. Na etapie, w którym się obecnie znajduję, wybór Deloitte na pierwsze miejsce pracy był dobrą decyzją – twierdzi Michał, analityk w Audit Delivery Center.

Każdy nowy pracownik może liczyć na szkolenia wprowadzające, umowę o pracę na pełen etat oraz szeroki pakiet benefitów. Od 2016 roku oddział Deloitte w Rzeszowie mieści się w nowoczesnym budynku – biurowcu SkyRes.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama