Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News

Przy zakupie biletu na filmy w technologii 3D w kinach Helios w Rzeszowie od najbliższego piątku (4 sierpnia) będzie można kupić swoje okulary 3D, wielokrotnego użytku. Bez dodatkowych opłat.

Od piątku rzeszowskie kina Helios zapraszają na nowe oblicze seansów w trójwymiarze.  Nowa technologia, dzięki której obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty to nie wszystko. Komfort oglądania poprawią także lekkie okulary 3D w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Dostępny będzie także specjalny model dla osób noszących okulary. Po zakupie okularów będzie można zabrać je do domu i wykorzystać przy kolejnej wizycie w kinie.

Nowa technologia Depth Q brzmi być może tajemniczo, ale przedstawiciele kina Helios liczą na to, że klienci docenią nowe rozwiązanie i przekonają się, że wrażenia z odbioru filmów 3D mogą być większe niż dotychczas a jakość, jasność, kolory i czystość projekcji, udoskonalone. 

Depth Q to najszybszy przełącznik 3D, którego symetryczny czas przełączania między oczami wynosi zaledwie 50 mikrosekund. To ma dać gwarancję jasnego obrazu bez efektu wzajemnego nakładania się.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

System Depth Q został także pozytywnie oceniony przez dyrektorów sześciu dużych studiów produkcyjnych z Hollywood i znajduje się na liście rozwiązań zatwierdzonych przez studio Walt Disney.

Nowe okulary 3D są indywidualnie zapakowane w plastikową torebkę, będzie je można kupić na własność i wielokrotnie wykorzystywać. Koszt standardowych okularów dla dorosłych lub dzieci to 3 zł, wyższej klasy – 6 zł a nakładek na okulary – 10 zł.

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama