Zdjęcie: Materiały zespołu Weekend
Reklama

Ruszyła sprzedaż biletów na Disco Lato Rzeszów 2018. 25 sierpnia na Stadionie Miejskim odbędzie się “największa taneczna impreza tego lata”. 

Do Rzeszowa zawitają największe gwiazdy polskiej sceny disco polo: Weekend z wokalistą Radkiem Liszewskim, Czadoman, Classic, Etna, B-Qll i Kordian.

Podczas koncertu zabrzmią wszystkim dobrze znane, taneczne hity disco polo: m.in. “Ruda tańczy jak szalona”, “Ona tańczy dla mnie”, “Dziewczyna z gór”, czy “Tak, tak żono moja”. Zabawa rozpocznie się o godz. 19:00

Bilety na koncert w cenie 5 zł (ulgowy) i 10 zł (normalny) można kupić online na stronie estrada.rzeszow.pl/bilety lub osobiście w siedzibie Estrady Rzeszowskiej (ul. Jagiellońska 24) w godzinach 9:00-17:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

16 KOMENTARZE

 1. No właśnie.
  Nie bądź naiwnym dzieciątkiem i nie myśl, że świat jest dobry. Świat, polityka międzynarodowa to potworne, bezwzględne zło. Kto jest głupi i słaby ten obrywa. Mało tego. Jak będzie myślał takimi kategoriami jak Twoja wypowiedź, skazuje się na ciągłe obrywanie. Taka mentalność gwarantuje nam wieczne cierpienie. Przecież Hitler został wykreowany po to, aby zniszczyć Sowietów, a my mu w tym przeszkodziliśmy. Wystarczyło zrobić unik. Kto jest taki mądry, aby z własnej woli pchać głowę między młot a kowadło.
  Ale jak powiedział wieszcz, Polak i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

 2. nie pasuje ? to się wyprowadź
  nikt Ci nie każe iść a wylewasz swoje żale
  ktoś tam sobie słucha to pójdzie i się pobawi a Ty gnij w domu i siedź cicho 🙂

 3. Pamiętaj o tym, że ten ,,kulturalny” zachód stworzył nazistów, rząd kolaboracyjny we Francji oraz zdradził nasz kraj przekazując go w łapy Stalina.

 4. Tak jest. I to właśnie nasza tragedia, że mamy społeczeństwo na tak żenująco niskim poziomie kulturalnym. Naród o niesamowitym potencjale, Wspaniały zawodowo, nieraz wręcz niedościgniony i dlatego od czasu gdy weszliśmy do międzynarodowej społeczności jesteśmy tak gnojeni. Mamy być ślepo podporządkowanymi robolami, od pani na kasie, do profesora na uczelni. Zachód się nas boi, bo wie jakie mamy możliwości. Wieczna wojna trwa. Aż dziw, że tylu ludzi tego nie dostrzega i idzie na koncert-rzeź intelektualno-emocjonalną. Zachód ma wysoką kulturę, to podstawa jakości społeczeństwa, i dlatego panują nad nami i nas wyzyskują rzy takim tempie degradacji Polski nie będzie, tylko naród niewolników.

 5. Tak tak nikt nie słucha disco polo a na youtubie mają po kilkadziesiąt milionów wejść nieważne jaki zespół. Hipokryci.

  Ludziom się to podoba bo o miłości. A to jedyne co nam potrzeba do szczęścia.

 6. Ludzie ludziom zgotowali ten los. Szkoda mieszkańców okolicznych bloków. Byle wiało z północy i niosło na badziewój.

 7. Jeszcze kilka lat temu na rynku miasto organizowało bezpłatne koncerty gwiazd.
  Kto by się spodziewał, że 2018 roku będzie płatne disco polo na stadionie wiejskim 🙂

 8. W tym kraju już nawet nie chce się płakać, ale wyć z rozpaczy. Twór-potwór – pseudo muzyka. Czegoś takiego nie ma nigdzie indziej na świecie. I to jest właśnie nasza innowacja.
  Takiej nędzy kulturalnej nigdy jeszcze nie odnotowano.

 9. Oczywiście tańce hulance swawole na płycie boiska? Ekstra pomysł xD dwie drużyny na nim grające to jeszcze nie wystarczająco aby uklepać to kartoflisko haha … choć już teraz murawa to parodia piłkarskiego placu do gry

 10. Ośmielam się stwierdzić, że nie znam tych “przebojów”, z góry proszę o łagodny wyrok, proponuję darcie pasów, solenie i – na koniec – ćwiartkowanie. Uroczyście oznajmiam, że na disco polo jednak i tak się nie nawrócę!

Comments are closed.