Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

DJ Wika, najstarsza didżejka w Polsce i znana działaczka społeczna, będzie gwiazdą Potańcówki Miejskiej dla Seniorów, która otworzy tegoroczny cykl „Senior w Mieście” w Rzeszowie. Zabawę taneczną poprzedzi barwny korowód.

„Senior w Mieście” to wrześniowy cykl wydarzeń dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa powyżej 60. roku życia. Tegoroczną serię imprez na rzeszowskich bulwarach zainauguruje w sobotę 31 sierpnia Potańcówka Miejska dla Seniorów. Poprowadzi ją DJ Wika, najstarsza didżejka w Polsce, zaangażowana w sprawy seniorów. Na scenie towarzyszyć jej będzie DJ Kris.

DJ Wika łamie negatywne stereotypy dotyczące wizerunku polskiego seniora. Słynie z prowadzenia międzypokoleniowych dyskotek w Warszawie, jak również współorganizacji parad dla seniorów w całej Polsce. Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu oraz miłości do muzyki DJ Wika została w 2014 roku twarzą popularnej stacji telewizyjnej Eska TV.

Potańcówkę Miejską dla Seniorów z DJ Wiką poprzedzi specjalna uroczystość otwarcia cyklu „Senior w Mieście”, która rozpocznie się o godzinie 16:30 na rzeszowskim Rynku. Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, wręczy delegacji rzeszowskich seniorów symboliczne klucze miasta. Potem barwny korowód przejdzie z Rynku na bulwary. 

Potańcówka z DJ Wiką wystartuje o godzinie 18:00, udział w imprezie jest bezpłatny. Do wspólnej zabawy, której organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury, zaprasza Tadeusz Ferenc. Potańcówka jest finansowana z budżetu miasta Rzeszowa. Szczegółowe informacje dotyczące całego cyklu znajdziecie na stronie www.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: