Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Problemy ze zdrowiem DJ Wiki, najstarszej didżejki w Polsce, sprawiły, że sobotnia Potańcówka Miejska dla Seniorów w Rzeszowie odbędzie się bez jej udziału. 

DJ Wika, a właściwie Wirginia Szmit, miała być gwiazdą sobotniej (31 sierpnia) imprezy na rzeszowskich bulwarach, inaugurującej cykl “Senior w Mieście”. W środę Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury poinformował, że DJ Wika do Rzeszowa jednak nie przyjedzie. Powodem są problemy ze zdrowiem. DJ Wika jest osłabiona trwającymi upałami w Polsce. 

– Zaplanowaną Potańcówkę Miejską dla Seniorów, która otworzy cykl “Senior w Mieście” poprowadzi partner sceniczny DJ Wiki – DJ Kris – informuje Daniel Czarnota. – DJ Wika odwiedzi Rzeszów w późniejszym terminie – dodaje. 

Potańcówka rozpocznie się o godz. 18:00. Wcześniej, o 16:30 na scenie Rynku Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, wręczy seniorom symboliczne klucz do bram miasta. Potem barwny korowód przejdzie z Rynku na bulwary. 

Dla tych, którzy czekali na występ DJ Wiki w Rzeszowie, seniorka przygotowała nagranie, w którym wyjaśnia, dlaczego nie może przyjechać. 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: