Zdjęcie: materiały prasowe

„Bękart”, najnowszy epicki dramat kostiumowy z Madsem Mikkelsenem w roli głównej, zobaczycie we wtorek (16 stycznia) w rzeszowskiej Zorzy.

Przedpremierowy pokaz „Bękarta”, w reżyserii cieszącego się międzynarodowym uznaniem Nikolaja Arcela, Zorza pokaże w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Seans rozpocznie się o 18:30, bilety w cenie 14 zł. Przed seansem Mateusz Marcin Mróz, redaktor portalu Pełna Sala, wygłosi prelekcję

„Bękart” to kolejna współpraca Madsa Mikkelsena, wybitnego duńskiego aktora, z reżyserem „Kochanka królowej”.  Autorami scenariusza „Bękarta” są Arcel i Anders Thomas Jensen („Jeźdźcy sprawiedliwości”). Film jest adaptacją duńskiego bestsellera z 2020 roku pt. „The Captain And Ann Barbara”.

Adaptacja Arcela to porywający dramat o niepoddającej się człowiekowi naturze, wielkich marzeniach i jeszcze większym poświęceniu. O zemście, miłości i potępieniu. To historia o dumnym i nieulegającym przeciwnościom mężczyźnie oraz o kobiecie, która zostaje jego sprzymierzeńcem w walce ze złem, śmiercią i potępieniem.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Film będzie w stałym repertuarze od 12 kwietnia.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama