Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciu Sanah

To prawdziwa gratka dla wielbicieli tej bardziej lirycznej strony Sanah. 11 maja wokalistka wystąpi w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. 

Sanah od 5 marca jest w trasie koncertowej „Poezyje i nie tylko”. Promuje na niej utwory z czwartej płyty „sanah śpiewa Poezyje”. Album składa się z 10 wierszy ukochanych przez artystkę poetów, m.in. Szymborskiej, Asnyka, Mickiewicza i Słowackiego.

Na koncertach, fani 26-letniej artystki, która w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami, mogą liczyć także na piosenki z pozostałych albumów. 

Trasa „Poezyje i nie tylko” potrwa do 17 maja. Sanah wystąpi łącznie na 14 koncertach w Polsce. Jeden z nich odbędzie się właśnie w naszym regionie – 11 maja, o godz. 19:30, w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Bilety są na stronie: www.bajkowasanah.pl.

Na „bajkową” Sanah zapraszają: RMF FM, RMF Maxx, Wirtualna Polska, 4FUN.TV oraz AMS. Trasa została wyprodukowana i zorganizowana przez DM Agency – agencję odpowiedzialną za sukces m.in. Uczty nad Ucztami oraz BANKIETU u Sanah.

Zdjęcie: materiały organizatorów

Za pseudonimem Sanah kryje się Zuzanna Irena Jurczak, skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów. Hitem wdarła się na polską scenę muzyczną, mimo że nie wygrała programów telewizyjnych typu The Voice of Poland czy Mam Talent.

Jej debiutancki album, „Królowa dram”, dotarł na sam szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów w Polsce, OLiS. To z tej płyty pochodzą takie przeboje jak „Szampan”, „Melodia” czy tytułowa „Królowa dram”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Sanah była najczęściej odsłuchiwaną artystką w Polsce w serwisie Spotify w 2020 roku, jest uważana za największą sensację polskiego popu ostatnich lat. Do świadomości słuchaczy przebiła się dzięki utworom publikowanym na YouTube.

Jej pierwszy wielki singiel to „Idź”, który poprzedzał wydany później minialbum „a na imię niewidzialna mam”. Do tej pory Sanah wydała cztery albumy: „Królowa Dram” (2020), „Irenka” (2021) oraz „Uczta” i „sanah śpiewa Poezyje” (oba w 2022 roku).

Mieliśmy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia na koncert Sanah w G2A Arena. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: ile razy Sanah dotychczas zagrała koncertów w Rzeszowie i kiedy? Na odpowiedzi czekaliśmy do 22 kwietnia, do godz. 20:00.

Wasze zainteresowanie zaproszeniami było ogromne. Otrzymaliśmy blisko 1000 maili. Prawidłowa odpowiedź na pytanie to: dwa koncerty. Na pierwszym koncercie w Rzeszowie Sanah wystąpiła 31 lipca 2020 roku podczas Festiwalu Tomy, na drugim – 8 czerwca 2021 roku w Filharmonii Podkarpackiej.

Zaproszenia otrzymują: Weronika Wąż, Sabina Szwedo, Piotr Karpiński i Karina Matłok. Laureatom gratulujemy! Wszyscy zostali powiadomieni o wygranej. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama